تبلیغات
فرزاد فرزین - "شانس"هم نزدیک بود به سرنوشت "تو راست میگی" دچار شود !
هرجای دنیائی تو شانس فردامی

"شانس"هم نزدیک بود به سرنوشت "تو راست میگی" دچار شود !

یکشنبه 23 اسفند 1388 11:44 ق.ظ

نویسنده :
ارسال شده در: مصاحبه ،
"شانس"هم نزدیک بود به سرنوشت "تو راست میگی" دچار شود !

موسیقی 360 - مسعود رجبی : حدود 12 روز از انتشار آلبوم "شانس" فرزاد فرزین می گذرد.برای اینکه در جریان حواشی قبل و بعد انتشار این آلبوم قرار بگیریم ، با خود فرزاد گفتگوی کوتاهی انجام دادیم.

 "فرزاد فرزین" درباره اینکه بعضی از سایت ها قبل از انتشار رسمی ، آلبوم او را چند بار به صورت های گوناگون در اینترنت منتشر کردند گفت : اکثر سایت ها دست به دست هم داده بودند که آلبوم "شانس" را برای دانلود بگذارند که ما جلویشان را گرفتیم.البته آلبوم اصلی دست آنها نبود اما یک چیزهایی دستشان داشتند.

او درباره لو رفتن آلبوم "تو راست میگی" علی اصحابی گفت : برای آلبوم من هم دقیقا داشت همین اتفاق می افتاد ! آلبوم "شانس" اولین بار قبل از اینترنت ،از مغازه ای در کرج سر در آورد !! به همین خاطر ما سریعا آلبوم را پخش کردیم.من آن موقع داشتم سکته می کردم و 3 - 4 روز اصلا نخوابیدم.برای لو رفتن آلبوم "علی اصحابی" خیلی متاسفم.ایشان 3 سال برای دریافت مجوز و دیگر کارهای آلبومشان سختی کشیدند اما به راحتی آلبوم او را در سایت هایشان گذاشتند ! این رفتاری که با او کردند اصلا درست نیست.تا وقتی که مردم این فرهنگ غلط را دارند ، موسیقی ما به جایی نمی رسد.آیا دوست دارند کسی هم با آنها این رفتار زشت را انجام دهد ؟! متاسفانه آلبوم علی اصحابی خراب شد.واقعا نمی دانم مردم دوست دارند چه کسی برایشان بخواند ؟! باید بالآخره خواننده ها را حمایت کنند.

وی درباره فروش آلبوم "شانس" گفت : از فروش آلبوم صد در صد راضی هستم و به من گفته اند که آلبوم خوب فروش رفته است.

فرزاد درباره علت اینکه آلبوم ساعت 6 بعد از ظهر پخش شد گفت : طبق آنچه که گفتم ، ما باید سریعا آلبوم را منتشر می کردیم .چون آلبوم قبلا تبلیغ شده بود و مردم دنبال آلبوم بودند و ممکن بود هر لحظه دانلود آلبوم برای ما گران تمام شود . به خاطر همین سرعت در پخش آلبوم نیز ، در چاپ والت مشکلاتی هم به وجود آمد.

او درباره علت اینکه هر 3 آلبوم رسمی او با حرف "ش" شروع می شود گفت : این به نوعی امضای من است ! البته تا "شانس" جدی نبود اما بعد از اینکه نام "شانس" خود به خود به وجود آمد ، تصمیم خودم را گرفتم که نام بقیه آلبوم هایم نیز با همین حرف شروع شود.

وی درباره اینکه چرا طبق گفته "مریم اسدی" در مصاحبه با سایت موسیقی 360 که قرار بود 2 ترانه از ایشان در آلبوم "شانس" باشد اما فقط یکی از آنها استفاده شد گفت : ترانه دوم ایشان  "پنجره" (تنها تر از من) نام داشت که قبلا در اینترنت پخش شده بود و استقبال خوبی هم از آن شد اما متاسفانه مجوز نگرفت.

خواننده آلبوم "شانس" در پاسخ به این سوال که به نظر او کدام یک از آهنگ های این آلبوم "هیت" خواهد شد گفت : تا این لحظه طبق نظرات افرادی که با من تماس گرفته اند ، تراک های 4 ، 6 ، 7 و 8 از همه بیشتر طرفدار دارند.

فرزاد فرزین در پایان درباره این نظر دوست داران موسیقی که خوشبختانه افت دیگر خوانندگان بزرگ ایران شامل حال او و آلبومش نشده است گفت : مهم این است که هر خواننده رو به جلو حرکت کند چون طرفدارانش از او انتظار بیشتری دارند.تمام تلاش ما این بود که اگر خیلی اتفاق عجیبی هم نیفتاد ، حداقل بتوانیم همه را راضی کنیم.بالآخره هر خواننده ای در این شرایط اشتباهاتی هم می کند اما به نظر من آنها قابل رفع هستند چون آن خواننده ها قبلا خودشان را اثبات کرده اند.


منبع: موسیقی 360
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 27 اسفند 1388 02:56 ب.ظ