تبلیغات
فرزاد فرزین - گفتگو اختصاصی سایت سانگ بی سانگ با فرزاد فرزین بهانه اول شدنش در نظرسنجی قبلی سایت + کنسرت رودهن
هرجای دنیائی تو شانس فردامی

گفتگو اختصاصی سایت سانگ بی سانگ با فرزاد فرزین بهانه اول شدنش در نظرسنجی قبلی سایت + کنسرت رودهن

سه شنبه 18 خرداد 1389 09:15 ب.ظ

نویسنده :


به بهانه اول شدن فرزاد فرزین در نظرسنجی قبلی سایت که در مورد حضور در کنسرت زنده خواننده های مجاز بود گفتگوی کوتاهی با او ترتیب دادیم .

- تبریک می گم تو نظرسنجی سایت اول شدی .

- ممنون ، مردم خیلی لطف کردند ، در نظرسنجی شما دوستان دیگر لایق تر از من بودند . این چیزی جز لطف بازدیدکنند های شما نبود چون دوستان دیگر چیزی کم ندارند .

- یک مقدار در مورد آلبوم شانس توضیح بده و اینکه آلبوم خوب و موفق چه تاثیری می تواند در موفقیت کنسرت ها داشته باشد ؟

- تولید این آلبوم حدود ۹ ماه طول کشید و ۳ ماه بعدش هم پخش شد . ما برای تولید این آلبوم از قبل برنامه ریزی کرده بودیم و وقت زیادی هم بود (حدودا یکی دو سال) که آلبوم های مجاز نتوانسته بودند با استقبال خوب رو به رو بشوند و انتظارات مخاطبان و مردم عام را براورده کنند . این آلبوم تلفیقی از سبک اصلی من و موسیقی به روز بود که در نهایت توانستیم مجموعه ای خوب و ترانه های بیادماندی را تولید و تا حدی انتظارات مخاطبان و عموم را براورده کنیم .

در مورد کنسرت هم کاملا مشخصه ، خوب بودن آلبوم و مورد استقبال قرار گرفتن آن تاثیر مستقیم روی موفقیت کنسرت ها و کشاندن تماشگر در سالن کنسرت (چه در تهران ، چه در شهرستان ها و چه در خارج از کشور) دارد . شاید خیلی از دوستان با من هم عقیده باشند که علاوه بر فاکتور محبوبیت ، آلبوم موفق مهمترین عامل برای برگزاری کنسرت های موفق می باشد .

- یک مقدار در مورد فیلمی که در آن مشغول بازی هستی توضیح بده .

- این فیلم "کنسرت روی آب" نام دارد و ژانر آن طنز اجتماعی و در عین حال موزیکال می باشد . در مورد موضوع و محتوای آن زیاد نمی توانم توضیح بدهم ولی در همین حد بدانید که این فیلم در مورد تب خوانندگی و بازیگری می باشد که در جامعه ما تبدیل به یک هنجار شده است و گریزی نیز به مسائل ملی و اجتماعی دیگر دارد . کارگردان این فیلم جهانگیر جهانگیری می باشد و بازیگرانی همچون حمید لولایی ، رضا داوودنژاد ، احمد پورمخبر ، اکرم محمدی ، علی رضا اسیوند و... حضور دارند که طبیعتا اگر ببینید بهتر است !

- در مورد موزیک ویدیو جدیدت توضیح بده که از شبکه خانگی یا ویدیو رسانه پخش شد ، بازهم ویدیو تولید کردی یا قصد تولید داری ؟

- ویدیو رسانه در حال حاضر تنها رسانه ای هست که خواننده های مجاز می توانند موزیک ویدیو هایشان را در ان عرضه کننده . شاید اولین نفری بودم که این فکر به ذهنم رسید و این کار را انجام دادم ، البته با توجه به اینکه در حال حاضر این تنها راه برای عرضه آثار مجاز تصویری می باشد بلاخره باید این اتفاق می افتاد . این بستر به وجود آمده بهترین روش برای معرفی تولیدات مجاز می باشد که در حال جا افتادن می باشد . سایر دوستان نیز باید دست به دست هم بدهند تا موسیقی مجاز دوباره در سطح اول موسیقی ایران قرار بگیرد و دیگر اشتباهات گذشته که در مقطع زمانی یکی دو ساله اتفاق افتاد ، تکرار نشود . ما برای معرفی تولیدات مجاز نیاز به رسانه های شنیداری و تصویری مثل تلویزیون ، رادیو ، اینترنت و ... نیاز داریم و به جز این ها راهی برای جذب مخاطب عام وجود ندارد .

- آیا تولید آلبوم جدید را آغاز کردی ؟

- برای آلبوم جدید فعلا در مرحله پیش تولید هستیم . گروه کاری تقریبا گروه آلبوم شانس می باشد با چند تغییر جزئی که حتما در آینده اعلام می کنم . در حال حاضر دارم روی آلبوم جدید فکر می کنم و تفکراتم را با بچه های گروه در میان می گذارم . تمام تلاشم را انجام می دهم تا نسبت به آلبوم قبلی پیشرفت کنیم و خودمان را تکرار نکنیم . حساسیت من روی آلبوم جدید خیلی بیشتر از آلبوم شانس می باشد تا یک بار دیگر خودم را ثابت کنم که در مورد آلبوم شانس تا ۵۰٪ موفق بودم .

- در مورد واگذاری امتیاز آلبوم جدیدت پیشنهادی هم داشتی ؟

- طبیعتا وقتی یک آلبوم پر فروش می شود ، برای آلبوم بعدی پیشنهاد های زیادی به خواننده می شود . ما در حال حاضر قدم به قدم پیش می رویم و دوست خوبم علی چراغعلی در حال بررسی پیشنهادات هست .

- شایعه شده که تا دوبرابر دستمزد آلبوم شانس هم پیشنهاد داشتی ؟

- خوب اگر همچین چیزی نبود ، قطعا مطرح نمی شد ولی همه چیز دستمزد نیست ! فعلا چیزی که برای ما مهم است تولید آلبوم جدید می باشد . ما برنامه های زیادی برای این آلبوم داریم و شما اگر نگاهی به روند تولید آلبوم های من داشته باشید (شراره ، شوک ، شانس) می بینید که ما آلبوم به آلبوم پیشرفت داشتیم و قطعا دوست داریم این روند به صورت صعودی ادامه پیدا کند .

- یک مقدار در مورد برنامه های کنسرت هایی که قصد داری اجرا کنی توضیح بده .

- کنسرت هایم از گرگان و گنبد آغاز خواهد شد و بعد آن رودهن و یکی دو شهرستان دیگر و در نهایت تیر ماه هم در تهران که زمانی که مجوز نهایی را دریافت کردیم تاریخ دقیق آنرا اعلام می کنیم .

- حرف آخر

- من یک تشکر خیلی ویژه یه هواداران بدهکارم . این عزیزان در برهه ای که فشار زیادی روم بود و همه می گفتن که فرزاد پسرفت کرده که جنبه سوءنظر داشت ، پای من وایسادن و منطقی از من دفاع کردند . خیلی خوشحالم از اینکه طرفدارن منطقی و صبوری دارم که با این گونه مسائل احساسی برخورد نمی کنند . شعور و صبر بالای این عزیزان قابل تقدیر است . امیدوارم که تواسته باشم با آلبوم شانس گوشه ای از زحمات این عزیزان را جبران کرده باشم .
در ادامه تور‌ کنسرت‌های بهاره؛
کنسرت فرزاد فرزین در رودهن برگزار می‌شود

موسیقی ما - فرزاد فرزین که تور کنسرت های خود را بعد از ارائه آلبوم شانس با اجرا در شهرهای بندر عباس و رامسر آغاز کرده بود در روزهای 20، 21 و 22 خرداد‌ماه در سالن کارگران گرگان ادامه می‌دهد.

نیما بی‌طرف مدیر اجرایی کنسرت‌های فرزاد فرزین همچنین اعلام کرد که این خواننده در روز23 خرداد در شهرستان گنبد و در 28 خرداد در سالن امام علی (ع) رودهن به روی سن می‌رود و به اجرای قطعات آلبوم پرفروش شانس و گلچینی از قطعات سایر آلبوم ها می‌پردازد.

جهت تهیه بلیط کنسرت رودهن می‌توانید از طریق سایت موسیقی ما و تماس با شماره تلفن 88535305 اقدام فرمایید



دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -