تبلیغات
فرزاد فرزین - خبر تکمیلی تاریخ انتشار آلبوم شانس
هرجای دنیائی تو شانس فردامی

خبر تکمیلی تاریخ انتشار آلبوم شانس

دوشنبه 3 اسفند 1388 05:09 ب.ظ

نویسنده :
ارسال شده در: خبر ،

Chance The album

...Coming Soon

موسیقی 360 - رضا طاهری: انتشار سومین آلبوم رسمی فرزاد فرزین با نام "شانس" ، با چند روز تاخیر نهم یا دهم اسفند ماه انجام می گیرد. شرکت فرهنگی و هنری چهره خندان امتیاز این آلبوم را در دست دارد و شرکت هنر اول این آلبوم را منتشر می کند. اسپانسر این مجموعه شرکت صوت و تصویر LG می باشد.

از نکات مهم این آلبوم ، قرار گرفتن قطعه "یه کاری کن" متعلق به فیلم سوپر استار است. از سایر قطعات این آلبوم می توان به "برو برو ، چیکه چیکه ، دونه دونه اشکام ، تو مال منی ، بگو بگو که آره ، یه کاری کن و..." اشاره کرد. ضمنا ویدیویی نیز برای یکی از قطعات ساخته شده است که در نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی "بی پولی" منتشر می شود.

این آلبوم دارای 11 قطعه است و ترانه سرایانی چون یغما گلرویی ، روزبه بمانی ، حامد هاکان ، محمود الهویی ، علی مهرگان ، مریم اسدی ، مرجان نوری نژاد ، یاها کاشانی و شخص فرزاد فرزین در آن حضور دارند. تنظیم های آلبوم به عهده ی فرزاد فرزین ، نوید سپهر ، پدرام کشتکار ، مهران خلیلی ، محمد شاکر ، و کوشان ( دی جی اشکان.کوشان ) می باشد. آهنگسازان این مجموعه فرزاد فرزین ، محسن یگانه ، حامد هاکان و پدرام کشتکار می باشد.

پس از انتشار این آلبوم به احتمال زیاد و برای اولین بار مستند زندگی فرزاد فرزین کلید خواهد خورد. همچنین وی قصد دارد تعدادی از کنسرت هایش را بصورت VCD منتشر کرده و در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

با تشکر از آرش طاهری عزیز


منبع
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 27 اسفند 1388 03:00 ب.ظ