تبلیغات
فرزاد فرزین - کنسرت اریکه ایرانیان + مصاحبه + فیلم کنسرت بندر انزلی
هرجای دنیائی تو شانس فردامی

کنسرت اریکه ایرانیان + مصاحبه + فیلم کنسرت بندر انزلی

یکشنبه 25 مهر 1389 08:20 ب.ظ

نویسنده :13 و 14 آبان ماه سال جاری:
فرزاد فرزین در اریكه ایرانیان روی صحنه خواهد رفت

موسیقی ما - مینا آتشی: فرزاد فرزین اواسط آبان ماه در سالن اریكه ایرانیان به مدت دو شب و هر شب دو سئانس روی صحنه خواهد رفت.

به گزراش خبرنگار سایت «موسیقی ما» این خواننده در تاریخ های 13 و 14 آبان ماه در سالن اریكه ایرانیان تهران به همراهی اركستری بزرگ به سرپرستی عباس لطیفی رفته و در این كنسرت گلچینی از قطعات آلبوم «شانس» و تك تراك هایش را اجرا می‌کند.

همچنین فرزاد فرزین اول و دوم مهر ماه هم كنسرتی را در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار كرد. لازم به ذكر است كه بزودی نحو رزرو وتهیه بلیت این كنسرت از همین سایت اعلام خواهد شد.
 
 
 


در حال حاضر موسیقی غیر مجاز یا زیر زمینی که در حال حاضر بیشتر هم گسترش پیدا کرده ، چه تاثیری داره این مساله روی بازار موسیقی کشور ؟


نه من موافق نیستم . به نظر من این نوع موسیقی الان شاید حتی کمرنگ تر هم شده . به خاطر اینکه وقتی موسیقی مجاز با میفیت قابل قبول ارائه بشه اتفاق خاصی نخواهد افتاد . ما مثلا" آلبوم شانس را در زمانی دادیم بیرون که این نوع موسیقی ها به وفور یافت میشه .ولی چه تائیری روی فروش یا موفقیت شدن یا نشدن آلبوم شانس داشت ؟ شانس دیده نشد ؟! خیر ! موسیقی که بروز و به موقع عرضه و ارائه بشه به هیچ عنوان تحت تائیر مسائلی از این قبیل قرار نخواهد گرفت . ولی حتی این نوع موسیقی ها هم جدیدا" از سطح بسیار پایینی برخوردار هستند و دارای کیفیت مناسب نیستند 90% این نوع موسیقی ها . و به وفور هم در بازار پیدا میشه و مردم هم خریداری می کنند . مثلا" یک سی دی با 300 آهنگ با قیمت پایین خریداری می کنند که اسم خواننده های عجیبی هم در این سی دی ها پیدا میشه . اصغر قاف ! امیر کج ! که واقعا" هم عجیب هست و کلام هم بسیار سخیف هست و سطح موسیقی هم بسیار پایین . قاعدتا" مردم هم کم کم از این نوع موسیقی خسته خواهند شد . به هر حال باید یک فرقی بین من فرزاد فرزین و امثال من و همکاران خوب من باشه با بقیه ی خواننده هایی که به این نحو کار می کنند . چه از لحاظ سطح کاری و چه از لحاظ شخصیتی مردم یک سری از خواننده ها را قبول دارند . نه فقط من . خیلی از خواننده های ما مثل محسن چاوشی ، حمید عسگری ، بنیامین بهادری و خیلی از دوستان هستند که بین مردم وضعیت مشخصی دارند . یعنی شناسنامه ی کاری این خواننده ها بین مردم مشخص شده هست .نظرت در مورد موسیقی لس آنجلسی چیه ؟ موسیقی که خیلی ها اعتقاد دارند داره در مقابل موسیقی داخل کشور از بین میره .راستش من زیاد گوش نمیدم . زیاد پیگیر کارهای لس آنجلسی ها نیستم . البته به جز 2.3 تا از خواننده های قدیمی ما که همچنان خوب کار می کنند . سطح موسیقی داخل کشور از موسیقی لس آنجلسی بسیار بالاتر هست . با توجه به هجمه ی عظیم کلیپ ها و تبلیغات خواننده های لس آنجلسی باز هم ما بهتر هستیم ! ما صدای نداریم ! تریبونی نداریم ! رسانه ی ملی که سالی یک بار شاید بریم اونم با هزار تا اما و اگر ! شرایط تبلیغاتی داخل کشور هم که مشخص هست به چه شکل هست ولی با این اوصاف باز هم پیشرفت بچه های داخل کشور از اونها فوق العاده بیشتر هست . بله ! وقتی یک آهنگ این خواننده ها از 100 تا شبکه پخش میشه . مسلم هست که مطرح هم میشه با تبلیغات و پخش مکرر کلیپ ها از شبکه های مختلف ! شما در نظر بگیرید ما اگر مثلا آهنگ " دونه دونه " را کلیپ می کردیم . و از شبکه ها پخش می کردیم الان این آهنگ کجا بود ! به قول روزبه که به من گفت اگر این آهنگ الان کلیپ داشت و پخش می شد ، ممکن بود تا مدت ها جزو 10 کلیپ برتر می بود . ولی وقتی امکان این مساله نیست و آهنگ با این سختی ها باز هم مطرح میشه باید کلاهمون رو بندازیم هوا ! من صد بار این مساله رو گفتم ! یک شبکه ، یک کلیپ برای خواننده مثل نفس می مونه . وقتی مجاز ها امکان این مساله رو ندارند ، قاعدتا" دو تا غیر مجاز میان بالا به عنوان قوی محسوب می شوند .در مورد رفت و آمد بعضی از افراد خاص از خواننده های لس آنجلسی به داخل ایران چه نظری دارید ؟


ترجیح میدم نظرم را شفاف بیا نکنم و عکس العملی نشون ندم به این قضیه . چون در حال حاضر فکر کنم نظر من و همکاران من مشخص باشه ! ما که دو کلیپ از ما که حتی از لحاظ عرفی هم مشکل خاصی نداشته ، و آهنگ های مجازی هم بوده که کلیپ شدند ، و از شبکه هایی هم پخش می شدند که مجاز بودند ، باید دو سال و نیم در راهروهای ارشاد باشیم ... طبیعتا" هضم این مساله سخت هست که این مسائل رو ببینیم ! هر کسی اجازه ی ورود به خاک کشورش را دارد . ما با این بحثی نداریم . مملکت من که نیست فقط ! ولی وقتی مسائل این افراد کاری باشه و قرار باشه این افراد وارد موسیقی داخل کشور شوند ، اون موقع ما هم عکس العمل مناسب را نشان خواهیم داد .


در بین آلبوم های منتشر شده کدام آلبوم را پسندیدی ؟آلبوم محسن یگانه – قطعه ی سکوت را بیشتر از بقیه پسندیدم .در مورد فیلم جدید که با تازگی در اون ایفای نقش کردی هم توضیح بده .


نام این فیلم " کنسرت روی آب " هست . از ساخته های آقای جهانگیر جهانگیری . و مضمون طنز- اجتماعی دارد. فیلم فیلم خوبی شده فکر می کنم و در حال حاضر در مرحله ی تدوین قرار داره و احساس می کنم نسبت به فیلم هایی که در همین ژانر ساخته شده فیلم بدی نباشه . من از بازی خودم نسبت به فیلم قبلی که در آن ایفای نقش داشتم راضی تر هستم طبیعتا" . این نقش با نقش قبلی ما کاملا تفاوت داره و من سعی کردم که از این به بعد دیگر این نوع نقش ها را تکرار نکنم . این فیلم را هم به خاطر شرایط خاص اش قبول کردم . حمید لولایی هم در این فیلم به نوعی متفاوت ظاهر شده . و من تاکید می کنم که این فیلم ، فیلم هنری نیست ! یک فیلم کاملا" تجاری هست که فکر می کنم از فروش خوبی هم برخوردار خواهد شد .


به نظر خودت وبسایت برای یک خواننده چه مزیت هایی داره و در چه جهتی می تونه با خواننده کمک کنه ؟


ببین ! یک وبسایت فعال و پویا مسلما" تاثیر بسزایی دارد . و ما باید افتخار کنیم که بخش هوادران سایت ما فعال هست و هواداران به این خوبی داریم و فکر کنم یک عذر خواهی هم به این دوستان بابت این مساله بدهکاریم که چند وقت سایت وضعیت مناسبی نداشت و بروز نبود . به هر حال خود تو زحمت بسیار زیادی کشیدی توی این مدت و فکر نمی کنم کسی هم روی این مساله حرفی داشته باشه . به هر حال من خودم هم برنامه های برای سایت دارم که با خود تو هماهنگ خواهم کرد برای اجرایی شدن این برنامه ها تا بتونیم در حد توان برای هواداران وقت بیشتری بزاریم . به هر حال سایت ما سایت خوب و فعالی هست . و در واقع حدود 5 سال هست که جزو فعال ترین سایت ها در زمینه ی موسیقی و سایت های خوانندگان ما بوده تا به امروز .به نظر خودت برای پویایی هر چه بیشتر سایت باید چه تمهیداتی را در نظر بگیریم ؟


البته من خودم سعی خواهم کرد که حداقل هر ماه حتما" به سایت سر بزنم و مدام در ارتباط باشم با هوادارانم. البته من با خود تو مدام در ارتباط هستم . ولی ما باید نظر سنجی ها و مسابقات بیشتری را برای سایت در نظر بگیریم و امکاناتی را برای هر چه بهتر شدن سایت .ما باید اخبار را گسترش دهیم تا سایت ما فقط سایت اخبار فرزاد فرزین نباشد و خبرهای مختلفی را بازتاب بدیم . و مصاحبه هایی را هم خواهیم داشت . و البته بچه های سایت هم باید بیشتر کمک و مشارکت کنند . و البته از بعضی مسائل باید در سایت جلوگیری بشه و بعضی بحث های کودکانه در سایت مطرح نشه . و ضمن اینکه باید بسیار تشکر کنم از هواداران عزیزم که وقعا این اخلاق این عزیزان را دوست دارم ، اونم اینه که هیچوقت ندیدم توهینی به خوانندگان دیگر بکنند . در بعضی سایت ها همیشه سر این مسائل دعوا هست متاسفانه ! و فرهنگ غلطی که متاسفانه خیلی ها دارند این هست که همیشه در حال بحث و جدل هستند با هم که مثلا" انریکه خوب نیست ! ریکی مارتین خوبه ! اگه ریکی مارتین نبود انریکه کجا بود !؟ اگه این نبود اون فلان نمی شد ! این بحث ها خنده دار هست واقعا " . البته بعضی سایت های معروف موسیقیایی که حالا من نام نمی برم . خود دوستان هم می دونن من چه سایتی رو عرض می کنم ! اطلاعات موثق دارم که بعضی جواب ها را خود اون دوستان می نویسند تا دعوا و مرافه بیشتر باشه و سایت بازدید بیشتری داشته باشه ! لطفا" تحت این بازی ها قرار نگیرید ! مثلا " یک آلبوم ناگهان 2 رده می یاد پایین تر ! یکی 2 رده میره بالاتر ! یکی 80 تا صفر می گیره ! به یکی ناسزاهای بدی گفته میشه و کارهایی از این قبیل. این کارها ، کارهای زشت و تحقیر آمیری هست . هر آلبومی فروشش مشخص هست . موفقیتش مشخص هست . مهم این نیست که یکی 2 می گیره در یک سایت یکی 3 ! مهم اون بازخورد واقعی در اجتماع ما هست . اصلا مهم نیست که توی سایت فلانی چه چیزی گفته شده ! وقتی سطح شعور هواداران ما بالا هست نباید به این مسائل بپردازند . اگر قرار به این مسائل حاشیه ای باشه ، اون موقع ما هم ممکن هست یک سری مسائل را عنوان کنیم که آبروی خیلی ها بره ! ولی نمی کنیم .
و حرف آخر ...از هوادارانم تشکر می کنم . به هر حال سایت ما توی این چند سال بزرگتر و پخته تر شده مثل خود ما و در مرحله و سن مناسبی هست سایت ما و الان موقع این هست که سایت ما یک فرق اساسی با بقیه ی سایت ها داشته باشیم .

پیروز و موفق باشید .
**************
و حالا مسابقــــه ی اختصاصی كلوپ فرزاد....


سایت فرزاد عزیز توی هر فصل تصمیم داره دو مسابقه همراه با جایزه برای هوادارا برگزار كنـــه....ایـــن جوایــز توسط خود فرزاد عزیـــز انتخاب میــشه....مســــابـــقه ی شماره 1....


تاریـــخ آغاز : 18 مهر 89.....تـــاریـــخ پایـــان: 30 آبـــان 89....اعلام نتایج و قرعه كشی: اول آذر ماه.....

سوال مســــابقه:
اولیـــن آهنگی كه فرزاد فرزیـــن به صورت حرفـــه ای اجرا كرد چه آهنگی بــــود؟گزینه 1: چتـــر شكســــته 2: شــــراره 3: خـــدایـــا 4: پشت صحــــنهلطفا فقط شماره ی گزینه ی مورد نظر را با ذكر نام و نام خانــوادگی و شمـــاره تمـــاس خود به آدرس زیر ارسال كنیـــد....


s u r v e y @ farzadfarzin.com \ www.farzadfarzin.com


**************ایـــنم یـــه كلیـــپ از كنســــرت بنــدر انزلی فرزاد.....


دوتا لینك دانلود میذارم....


www.mediafire.com/?o89qwmb9wr16c98


www.rapidspread.com/file.jsp?id=lzh3smsubx
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -