تبلیغات
فرزاد فرزین - فرزاد فرزین در گفت‌و‌گو با سایت موسیقی ما: کنسرت‌های من فقط یک کنسرت و یک اجرای زنده نیست
هرجای دنیائی تو شانس فردامی

فرزاد فرزین در گفت‌و‌گو با سایت موسیقی ما: کنسرت‌های من فقط یک کنسرت و یک اجرای زنده نیست

یکشنبه 11 اردیبهشت 1390 04:03 ب.ظ

نویسنده :
ارسال شده در: خبر ،
فرزاد فرزین در گفت‌و‌گو با سایت موسیقی ما:
کنسرت‌های من فقط یک کنسرت و یک اجرای زنده نیست

موسیقی ما - لی‌لا رضایی: فرزاد فرزین از انتشار جدید‌ترین آلبوم خود در اوائل تیرماه خبر داد. این خواننده با بیان این خبر به خبرنگار سایت موسیقی ما گفت: به دلیل اینکه هنوز تمامی قطعات این آلبوم آماده انتشار نیست، عنوان مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده است. ضمن اینکه یک قطعه تصویری نیز دارد.

به گفته این خواننده، ترانه‌های آلبوم فوق را زهرا عاملی، روزبه بمانی، و دو ترانه سرای جدید سروده‌اند.

وی درباره آهنگسازی این آلبوم گفت: «به جز یکی از قطعات که پیام شمس آهنگسازی کرده، بقیه قطعات را خودم ساخته‌ام. در تنظیم نیز خودم، کوشان حداد، نوید سپهر و پیام شمس همکاری داشته‌ایم.»

وی که تور کنسرت در شهرهای مختلف را در برنامه خود دارد در ادامه گفت: «‌‌نهایت سعی‌ام بر این بوده که خودم از آلبومم راضی باشم چون به این اصل معتقدم که اگر خودم نتوانم از کارم رضایت کامل داشته باشم، مردم هم راضی نمی‌شوند. من در تمامی کار‌هایم سعی می‌کنم قبل از هر چیز خودم از کارم راضی باشم. مخاطب برایم اهمیت دارد و به شعور او احترام می‌گذارم.»

آلبوم این خواننده در تیرماه توسط شرکت هنر اول وارد بازار موسیقی می‌شود. فرزین در خصوص کنسرت‌هایی که قرار است به زودی برگزار کند نیز گفت: «در حال تدارک کنسرت‌های جددید هستم که قصد دارم به راستی متفاوت از کنسرت‌های همیشگی ‌ام و نیز متفاوت از کنسرت‌های دیگر در ایران باشد. به جرات می‌توانم بگویم که اگر حرفی از تفاوت‌ها می‌زنم، کنسرتم متفاوت است.»

وی در ادامه خاطر نشان کرد: «دوست ندارم مردم را بی‌هیچ دلیل و فقط و فقط به صرف حرف‌های بی‌پایه و اساس به کنسرتم بکشانم. وقتی می‌گویم کنسرتم فرق می‌کند، می‌خواهم واقعا فرق کند تا مردم به من اعتماد کنند.»

وی درباره علت گرا بودن کنسرت‌های خود نسبت به خواننده‌های دیگر گفت: «برای همه جالب است دلیل این گرانی را بدانند. از انجایی که کنسرت‌های من فقط یک کنسرت و یک اجرای زنده نیست، بلکه واقعا همراه با کنسرت یک نمایش اجرا می‌شود، مستلزم چیدن یک گروه با تعداد زیاد افراد هستیم. همین موجب می‌شود که هزینه‌ها بالا برود و تهیه کننده‌ها قیمت بلیت را افزایش بدهند.

وقتی مثلا برای کنسرت جدید من یک تیم ۲۰ نفره اضافه شده، می‌شود با بلیت ارزان قیمت کنسرت برگزار کرد؟ مسلما تهیه کننده‌ها به گران‌تر کردن بلیت‌ها اقدام می‌کنند. طوری که بلیت کنسرت‌های من از ۳۰ هزار تومان تا ۸۰ هزارتومان است.»

فرزین در حالی این را می‌گوید که گفته می‌شود بلیت‌های وی آی پی کنسرت‌های وی تا ۱۰۰ هزارتومان هم به فروش می‌رسد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: «تا کسی به کنسرتم نیاد متوجه نمی‌شود که دارم از چه حرف می‌زنم. وقتی بیایند همه متعجب خواهند شد. من قبل از هر چیز، احترام گذاشتن به شعور مخاطب برایم مهم است که سعی کرده‌ام آن را در کار‌هایم لحاظ کنم.»

گفتنی است که کنسرت این خواننده ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت ماه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد.

کنسرت‌های بعدی این خواننده بعد از تهران در شهرهای دیگر ایران با همین تیم بزرگ برگزار می‌شود.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -