تبلیغات
فرزاد فرزین - «خیانت» به فرزاد فرزین!
هرجای دنیائی تو شانس فردامی

«خیانت» به فرزاد فرزین!

دوشنبه 27 تیر 1390 07:59 ق.ظ

نویسنده :
ارسال شده در: مصاحبه ،

هنرمندان حاضر در آلبوم «خاص» از این تجریه می‌گویند
«خیانت» به فرزاد فرزین!


موسیقی ما – بهمن بابازاده: فرزاد فرزین دیگر خواننده‌ای است که با یک قطعه در آلبوم «خاص» حضور دارد. او پس از اجرای موفق‌اش در تهران، در مورد این آلبوم و قطعه‌ای که قرار است در ان بخواند، گفت: «یکی دو ماه پیش، ماجرای این آلبوم به گوشم رسید و سپس از طرف یکی از تهیه کنندگان کار، پیشنهاد حضور در این​آلبوم مطرح شد. پس از توافقات لازم، قطعه «خیانت» را خواندم که انوش تقوی آهنگسازی و تنظیم کرده ات و قرار است در آلبوم گنجانده شود.»

وی افزود:: «این قطعه نیز همانند اکثر کارهایی که در آلبوم است، فضایی ریتمیک و هاوس دارد و برای ساختن​اش تمام انرژی‌ام را گذاشته​ام. در کل به نظرم آلبوم خوب و قابل دفاعی است که قرار است ظرف همین سه چهار روز وارد بازار موسیقی کشور شود. البته در مورد تاریخ انتشار این قبیل آلبوم‌ها نمی‌شود با قاطعیت نظر داد و همیشه در لحظه‌های آخر، نا​هماهنگی​هایی در انتشار آن‌ها به وجود می‌​آید که باعث تاخیر در توزیع کار در بازار می‌شود.»

 محسن چاوشی، بابک جهانبخش، فرزاد فرزین، رضایزدانی، پیام صالحی، علی اصحابی، شهاب رمضان، مهدی مدرس و مازیار فلاحی هنرمندانی هستند که در این آلبوم حضور دارند و هر کدام با یک قطعه که با ترتیب حروف الفبا در ترتیب چینش کار گنجانده شده، آلبوم «خاص» را تشکیل داده​اند. این آلبوم بنا بر گفته تهیه کنندگان آن قرار بوده که اوایل تیرماه در بازار موسیقی کشور منتشر شود که البته تاخیر در انتشار آن همچنان ادامه دارد و بنا بر آخرین خبر‌ها ۲۰ تیر ماه تاریخ نهایی انتشار آلبوم در بازار موسیقی کشور است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -