تبلیغات
فرزاد فرزین - اولین رونمایی از «شلیک»
هرجای دنیائی تو شانس فردامی

اولین رونمایی از «شلیک»

پنجشنبه 13 مرداد 1390 08:39 ب.ظ

نویسنده :
ارسال شده در: خبر ، کنسرت ، گالری عکس ،
در کنسرت شلوغ «فرزاد فرزین» در بومهن اتفاق افتاد؛
اولین رونمایی از «شلیک»

موسیقی ما - بهمن بابازاده: مزیت اصلی کنسرتهایی که در بومهن برگزار می‌شوند، نظم بالای سالن در هنگام اجرای برنامه است که تاکنون توانسته نظر بسیاری از خواننده‌ها را برای اجرای برنامه تامین کند تا در این شهر بروی صحنه بروند. فرزاد فرزین آخرین خواننده‌ای بود که در این شهر و در دو روز به اجرای برنامه پرداخت و توانست بسیاری از مخاطبان موسیقی را به سالن «فجر» بومهن بکشاند. برنامه‌ای که بسیاری از تهرانی‌ها را هم وسوسه کرد تا مصافت تهران تا بومهن را تحمل کنند و به کنسرت او بیایند.

  • همخوانی قطعات از‌‌ همان ابتدای برنامه
از‌‌ همان شروع برنامه بود که حاضرین در سالن به همخوانی با فرزین پرداختند و تمام قطعات را با او خواندند. نظم خوب سالن هم مزید بر علت شد تا حاضرین بتوانند با خیال راحت از این برنامه لذت ببرند. با اینکه فضای بسته سالن برگزاری امکان صدابرداری مناسبی را برای صدابردار برنامه تا حدودی سخت کرده بود، ولی «حسن اردستانی» با تجربه بالای خودش توانست به خوبی از پس این وظیفه دشوار بر آید و صدای مناسب و با کیفیتی را به گوش مخاطبان این برنامه برساند.
  • پر استقبال‌ترین قطعات
در هر کنسرتی، خواننده و گروه در بخشی از برنامه معمولا از واکنش‌ها و انرژی مثبتی که حاضرین در سالن دارند به وجد می‌آیند تا با روحیه‌ای بالا به اجرای برنامه و ادامه آن بپردازند. در این برنامه وقتی «اون تو نیستی» و «دونه دونه» نواخته شد، سالن به معنی واقعی کلمه به هوا رفت و بهترین استقبال از این قطعات به عمل آمد.
قطعه «احساس من» پس از موفقیتی که در برنامه تهران هم از آن شد، در این اجرا هم مورد استقبال ویژه مخاطبان قرار گرفت و بار‌ها خواهان اجرای مجدد آن شدند.
  • هوادار ده سالهای که امسال کنکور داد!
خواهر و برادری که در همه کنسرتهای فرزاد بدون استثنا حضور دارند، در این برنامه هم بودند تا باز هم رکورد دار حضور در برنامه‌های این خواننده باشد. خود فرزین درباره این طرفداران دو آتشه‌اش روی استیج گفت: «این خانمی که با برادر کوچکش این دسته گل خوشگل را به ما هدیه داد، از زمانی که ده سالش بود در برنامه‌های من در اقصی نقاط کشور حضور داشت و حالا به قدری روز‌ها زود گذشته‌اند که امسال او داوطلب دانشگاه است و کنکور داده. با این تفاسیر حس پیری بدی الان و در این لحظه به من داده!». این حرف‌ها جرقه‌ای بود که باز هم برای چندمین بار سالن را به هوا برد و به قولی فضای سالن را عوض کرد.
  • آخرین کنسرت قبل از آلبوم جدید
فرزین در بخشی از صحبت‌هایش با اشاره به اینکه برنامه بومهن آخرین اجرای او قبل از آلبوم جدیدش هست گفت: «این آخرین کنسرت من قبل از انتشار آلبوم جدیدم است. بسیار خوشحالم از اینکه این برنامه با حضور شما دوستداران خوش اخلاق موسیقی برگزار می‌شود. این برنامه یکی از بهترین برنامههایی بود که تا به حال داشتم. کنسرت بعدی من برنامه ویژه‌ای خواهد بود که قطعا پس از انتشار آلبوم جدیدم در تهران آنرا برگزار خواهم کرد.»
  • رونمایی از «شلیک»
فرزاد فرزین بالاخره از آلبوم جدیدش برای اولین بار پرده برداری کرد و جزئیات آنرا تا حدودی گفت: «شلیک» نام آلبوم جدید من است که تمام سعیام این است که تا اواخر شهریور آنرا وارد بازار موسیقی کشور کنم.
  • چراغ‌ها بالاخره خاموش شد!
عرف برنامههای شهرستان اینگونه است که به خاطر کنترل بهتر سالن هیچوقت و تحت هیچ شرایطی چراغهای سالن را به صورت کامل خاموش نمی‌کنند. ولی نظم خوبی که در این سالن برقرار شده بود باعث شد مسئولین برگزاری، نور سالن را صورت کامل بگیرند تا شور و حرارت حاضرین سالن چند برابر شود و گروه با انرژی بیشتری به اجرایشان ادامه دهند.
  • گرما، بزرگ‌ترین معظل
تن‌ها کمبودی که در سالن شهر بومهن به چشم می‌آید و نقیصه بزرگ این برنامه بود، کامل نبودن سیستم تهویه و هواکش آن بود که باعث شده بود فضا به شدت گرم و مرطوب شود. این ماجرا تا حدی بالا گرفت که خود فرزین مجبور شد در اواسط برنامه‌اش، از سن پائین بیاید و لباس‌اش را که خیس عرق شده بود تعویض کند.
«هوای خونه برگشته» و «به تو مدیونم» دیگر قطعاتی بودند که در طول این برنامه به اجرا در آمدند و «شراره» هم از اولین آلبوم این خواننده، به خاطر درخواستهای مکرر به اجرا در آمد.

عکسهای کنسرت در ادامه مطلب

  • دیدگاه ها : نظرات
    آخرین ویرایش: جمعه 14 مرداد 1390 12:44 ب.ظ