تبلیغات
فرزاد فرزین - گزارش تصویری از کنسرت فرزاد فرزین در برج میلا
هرجای دنیائی تو شانس فردامی

گزارش تصویری از کنسرت فرزاد فرزین در برج میلا

یکشنبه 28 اسفند 1390 07:07 ب.ظ

نویسنده :
ارسال شده در: کنسرت ، گالری عکس ،
عکس‌ها: حمید رضا امینی
مصری‌ها به کنسرت «فرزاد فرزین» آمدند!

موسیقی ما - بهمن بابازاده: فرزاد فرزین در روزی که برای اولین بار در سالن میلاد نمایشگاه بروی صحنه رفته بود، اولین دیدارش را با هوادارانش پس از انتشار «شلیک» در یک کنسرت پر شور تجربه کرد و با غافلگیری‌های جالبی، همه حاضرین در سالن را شوکه کرد.

این برنامه که به همت و تهیه کنندگی شرکت «آوای فروهر» اجرایی شده بود ابتدا قرار بود که در دو روز و سه سانس برگزار شود که پس از اتفاقاتی که در این بین به وجود آمد و مجوز روز اول دیر صادر شد، کنسرت به یک روز و دو سانس تبدیل شد که استقبال بالای مخاطبان موسیقی نشان داد که قطعا در صورت اجرایی شدن برنامه در سانس‌های بعدی نیز مخاطبان موسیقی می‌توانستند همه صندلی‌ها را پر کنند.

شروع برنامه‌‌ همان طور که پیش بینی می‌شد با برنامه ویژه و خاصی برگزار شد. ابتدا کلیپ «بیا بیا» از LCD پخش شد تا سالن در غیاب خواننده به هوا برود. سپس نور سالن به کلی گرفته شد و بعد در غافلگیری سالن فرزاد فرزین از پشت سپر دو نگهبان مصری در وسط سن دیده شد تا جیغ جمعیت به هوا برود.

صحنه آرایی سن طوری بود که در ابتدای برنامه چند نفر که خود را به شکل نگهبانان مصری در آورده بودند در جلوی صحنه ایستاده بودند و دو نگهبان فرزاد فرزین را در حالی که ظاهرا او اسیر آنهاست بروی سن می‌بردند که فرزاد بروی سن آن‌ها را کنار زد و شروع به خواندن کرد. متاسفانه نور‌پردازی سطح پائین باعث شد که این OPENING پرهیجان آن چنان که باید و شاید نتواند خودش را نشان دهد. هرچند در این مسئله شکی نیست که سالن نمایشگاه میلاد به هیچ وجه استانداردهای برگزاری یک برنامه با این گستردگی مخاطب را نداشته و ندارد.

فرزین در اوایل برنامه‌اش قطعات پر طرفداری چون «می‌دونم» و «شانس» را خواند و «بیا بیا» هم از جمله قطعاتی بود که استقبال فراوانی از آن شد. هر چند بدون شک بیشترین استقبال در این برنامه از قطعه شیش و هشت شماره ۴ آلبوم «شلیک» صورت گرفت که همه سالن آنرا با فرزاد همخوانی می‌کردند. این در حالی بود که آلبوم فرزاد فرزین کمتر از یک ماه است که منتشر شده است و همه قطعات آنرا مخاطبان حاضر در سالن از حفظ می‌خواندند.

یکی دیگر از قطعات پر طرفدار این کنسرت قطعه «دوریت» بود که فرزاد آنرا با تسلط بالا اجرا کرد و پس از اتمام آن با فریادهای «دوباره دوباره» رو به رو شد تا با طعنه رو به همه بگوید: «به کوری چشم بعضی‌ها هر چند بار دیگه هم این قطعه رو بخواید، اجرا می‌کنیم.

از دیگر قطعات پر طرفدار این برنامه قطعه «بچه» بود که پس از تراک «شورشی در سالن اجرا شد و مورد توجه قرار گرفت. بزرگان و هنرمندان زیادی هم در سانس‌های برنامه به سالن آمده بودند که در این بین یاحا کاشانی، شهرام شکوهی، سامان گوران و یاسر داوودیان از جمله شناخته شده‌ترین این چهره‌ها بودند.

گفتنی ست در اواسط سانس دوم کنسرت فرزاد فرزین لوح تقدیری از سوی دبیر کل انجمن هنرمندان جوان فرهنگستان هنر (علی دلاوری) به جهت نوآوری در برنامه‌های فرهنگی به فرزاد فرزین اهدا شد که فرزاد این لوح را از دست شهرام شکوهی دریافت کرد.

تک نوازی‌های خوب یاشار خسروی و رهبری قابل توجه امیر میلاد نیکزاد بروی صحنه هم از نکات قابل ذکر این برنامه بود که حاضرین در سالن را به وجد آورد. عکسها در ادامه مطلب

تاخیر منو برای بروز رسانی وبلاگ بپذیرید دوستان ایشالا تو سال جدید جبران میکنم


  • دیدگاه ها : نظرات
    آخرین ویرایش: - -